Hizmetlerimiz

1.Adım: Fizibilite Çalışması » Mevcut lokasyonlardaki ışık şiddeti ölçümü ve standartlara uygunluk analizinin yapılması.
» Mevcut armatür dağılımı verimliliğine bakılarak toplam sistem yük analizinin hesaplanması.
» Müşteri ihtiyacının, beklentiler ve standartlar ışığında netleştirilmesi.

2.Adım: Uygun Çözümün Seçilmesi ve Demo » Konusunda uzman proje ekibimiz ve ürün mühendislerimiz ile ihtiyaca göre portföyümüzden en uygun ürünü ya da ürünleri seçer ya da uzmanlarınız ile beraber çalışıp size özel çözüm ya da ürün tasarlarız.
» İhtiyacınıza uygun birden fazla çözüm, uluslararası geçerliliği olan ve tutarlılığı yüzlerce projede ispatlanmış uluslararası aydınlatma simülasyon programlarında hesaplanarak size sunulur.
» Kazanç Tablosu*, Aydınlatma Simulasyonu, Data Sheet’ler, Belgeler, Ölçüm Sonuçları, Referanslar ve Garanti Şartlarını içine alan kapsamlı bir rapor halinde gerek duyulduğunda sizlerle paylaşılır.
» Akabinde proje teklifini sizinle paylaşırız. Taahhüt ettiğimiz enerji tasarrufunu demo uygulaması yaparak ispat ederiz.
*Kazanç Tablosu : LED Aydınlatma teknolojisinin faturanızı ne şekilde düşürebileceği ve yapacağınız yatırımın size geri dönüşünün ne sürede gerçekleşeceğini gösteren, 10 yıl projeksiyonunda karşılaştırmalı enerji tüketimi, değişen operasyonel maliyetler, çevresel etkiler ve düşen karbon salınım miktarını içeren bir tablo.

3.Adım: Sevkiyat, Sipariş ve Montaj Ürün seçimi ve sipariş onaylandıktan sonra, en kısa zamanda ürünün tercihe göre sevkiyatı ya da montajı yapılır.Projeye Özel Ürün Tasarımı

Wegalux® aydınlatma çözümlerinin sunduğu geniş ürün gamı ile hem iç hem de dış mekân aydınlatmasında size en doğru ürünleri sunma, Ar-Ge & İnovasyon Merkezlerimizde kendi tasarım ekiplerimizce ihtiyacınıza yönelik projenize özel ürün tasarlama bilgi, beceri ve kapasitesine sahibiz.

Süpervisorluk

Montaj hizmeti veren bağımsız bir şirketin, işletmenizde bizden aldığınız aydınlatma ürünlerini sizin için montaj etmesi konusunda uzman mühendislerimiz vasıtasıyla destek sağlayabiliriz. Ayrıntılar için satış mühendislerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Ödeme Seçenekleri

Wegalux® tasarımlı ürünlerimizi tercih ettiğinizde size en uygun şekilde ödeme yapabilirsiniz. Size en uygun finansal modellerimiz için satış mühendislerimiz aracılığı ile finans departmanımız sizlere yardımcı olacaktır.

Satış sonrası hizmetler

Wegalux® olarak en önemli değerimiz müşteri memnuniyetidir. Bunun sorumluluğunu omuzlarımızda hissetmekteyiz, amacımız size en hızlı ve kaliteli şekilde hizmet vermektedir.

 

Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda satış mühendisinizi bilgilendirdikten sonra SSH departmanımız ile kontağa geçerek süreci takip edebilirsiniz.